O nás

Právne poradenstvo poskytujeme klientom už viac ako 28 rokov.

História

Advokátska kancelária BRICHTA & PARTNERS bola založená zakladajúcim partnerom JUDr. Júliusom Brichtom v roku 1990, keď zásadné spoločenské a politické zmeny umožnili v Slovenskej republike slobodný výkon povolania advokáta. Popri oblastiach obchodného a korporátneho práva sa ako jedna z najdlhšie pôsobiacich kancelárií na Slovenskom trhu už od roku 1993 venujeme poradenstvu v oblasti práva duševného vlastníctva, v ktorej si dodnes zachovávame vedúce postavenie.


Náš team

V kancelárii v súčasnosti pôsobia pätnásti právnici a podporný personál pozostávajúci z administratívnych zamestnancov, prekladateľov, asistentov a externých technických konzultantov pre oblasť priemyselných práv.


Naši klienti

Medzi našich klientov patria nielen významné slovenské spoločnosti z finančného, technologického, výrobného, obchodného, módneho či reklamného priemyslu, ale aj niekoľko úspešných slovenských start-up spoločností, z ktorých sa viacerým podarilo byť úspešnými doma i v zahraničí. Našimi klientmi sú aj medzinárodné spoločnosti a korporácie zo zoznamu Fortune 500 predovšetkým z farmaceutického, tabakového, módneho, kozmetického a automobilového priemyslu.