Kariéra

Chcete posilniť svoj kariérny rast v právnickej kancelárii s dobrým a dlhoročne stabilným menom na trhu slovenskej advokácie a zároveň pracovať pre zaujímavých klientov so zvučnými menami?  Pridajte sa k nám.

 

Do nášho zohratého tímu vždy hľadáme talentovaných právnikov, koncipientov či mladých advokátov, ktorí majú ambície patriť k najlepším vo svojom odbore. Naši kolegovia si dlhoročne cenia priateľskú atmosféru a transparentné vzťahy a aj preto väčšina z nich pôsobí v našom tíme dlhé roky, ale aj desaťročia.

 

Ak máte záujem pracovať pre našu advokátsku kanceláriu na ktorejkoľvek z aktuálne otvorených pozícií, prosím pošlite nám krátky motivačný list a životopis prostredníctvom tohto formuláru, prípadne emailom na hr@brichta.sk a radi sa s Vami stretneme pri osobnom rozhovore.


Aktuálne otvorené pracovné pozície:

– Právny asistent / asistentka
– Advokátsky koncipient / koncipientka
– Junior advokát / advokátka


Hiring: Senior Associate (Koncipient/koncipientka) for IP /IT Law

 

We’re hiring a Senior Associate for our IP / IT Law team in Bratislava.

Develop your career with us and join the team multiple times awarded as the IP Law Firm of the year in Slovakia. If you are knowledgeable, qualified and passionate about IP and IT Law with an excellent command of English, we’d love to talk to you.


Junior Attorney (Advokát/Advokátka) and Senior Associate (Koncipient/koncipientka) for Corporate and Contractual Law

 

Our Commercial Law team is looking for two new colleagues to assume the roles of Senior Associate (Koncipient/koncipientka)


Junior Attorney (Advokát/Advokátka) 

 

If you have solid experience in Corporate and Contractual Law and you are interested in further developing in other areas such as M&A and VC/private equity investments, this role offers you a valuable opportunity for personal and professional growth. Don’t hesitate and apply!